Koszyk 0 0
  • Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka

Razem 0,00 zł

Dodatki ślubne w kolorze złota - złote winietki, numery i plany stołów.

Dodatki ślubne w kolorze złota - złote winietki, numery i plany stołów.

Zaproszenia już rozdane. Ślub coraz bliżej. Zastanawiacie się nad innymi dodatkami na swój ślub. U nas najczęściej ostatnio pary wybierają złote dodatki. Nasz wzór to klasyka, bez kwiatów i dodatków, pasuje do większości dekoracji, a z użyciem różnych kolorów papieru jego wszechstronność jeszcze bardziej wzrasta. Pasuje do ślubów w klimacie glamour. 

Dodatki możemy wykonać w kolorze białym, zielonym, bordowym, czarny, granatowym, różowym i pewnie też innym. Musisz tylko zapytać, czy mamy taki papier.

Jakie dodatki ślubne można u Nas zamówić?

Winietki można zamówić w wersji standardowej, czyli winietki stojącej. Są też inne opcje. Winietki mogą być leżące na każdym talerzu gości, mogą być zaprojektowane do specjalnej szpilki, którą można wbić w mini doniczkę z kwiatkiem, bądź w jakąś niewielką słodkość. 

Do tego mamy oczywiście całą resztę.

Złocone numery stołów: stojące lub w formie pojedynczej karty. Można zastosować standardową numeracje, bądź numeracje w formie nazw miast, albo górskich szczytów. 

Złocony plan stołów: tutaj proponujemy wersje w pojedynczych kartach do powieszenie na lustrze lub oknie, albo formę plakatu, gdzie do kart dodany jest arkusz w odpowiednim kolorze.

Złocone zawieszki: dowolne teksty, dowolne kolory. Kształt prostokątny lub kwadratowy.

Złocone menu: wersja jednostronna, dwustronna, bądź składana do postawienia na stole. 

złote winietki ślubne

winietki ślubne bordowinietki ślubne zieleń

złocone numery stołów

złocony plan stołówzłocony plan stołówzłocony plan stołów

złocone menumenu weselnezłocone menu weselnezłocone menu ślubne

W związku z tym, że wzór jest bardzo klasyczny i opiera się na użyciu wybranej czcionki, ją też można zmienić. 

Czyli w zasadzie baza zostaje ta sama, a całą resztę dostosujemy do Twoich potrzeb. Nawet papier możemy zmienić na srebrny i zastosować srebrzenie zamiast złocenia. Pamiętaj, aby w zamówieniu zaznaczyć, że chodzi o kolekcja dodatków Classic.

Serdecznie zapraszamy.

Piszcie jeśli macie pytania kontakt@kartkipapieru.pl.

Albo dzwońcie 510 166 070

Jeszcze terminy. Aby zrealizować zamówienie, musimy mieć od Państwa wszystkie dane ok. 2 tygodnie przed ślubem. Jeśli jesteście zdecydowani warto zaklepać termin, wtedy z realizacją nie będzie problemu. Rezerwujemy termin po wpłacie zaliczki w wys. 100zł. 

Scroll