Koszyk 0 0
  • Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka

Razem 0,00 zł

Pastel Power

Udostępnij

W skład zestawu wchodzi: zaproszenie (format B6 12,5x17,6), rsvp (format 12,5x9), wstążka łącząca karty oraz elegancka koperta (kolor do wyboru: biały, różowy) z wkładką (do białej koperty różowa wkładka, do różowej koperty biała wkładka). Zaproszenie jest w kolorze pastelowego różu. Wszystkie karty uszlachetnione są złotą folią. Karty naklejone są na złoty papier o gramaturze 300gr. Personalizacja zaproszeń w cenie. Opcjonalnie do zaproszenie można zamówić personalizację koperty.  Można zamienić kopertę na ręcznie robioną przez nas kopertą w kolorze różowym identycznym jak w zaproszeniu.

Napisz w uwagach do zamówienia czy główna karta zaproszenia na być biała czy różowa.

Zamówione przez Państwa produkty nie są kompletowane tzn. koperty nie mają wklejonych wkładek, do każdego zaproszenia każdego dołożyć rsvp, przewiązać wstążką i umieścić w kopercie. 

Zawiadomienia drukowane są w tym samym formacie jako pojedyńcza karta, bez obwoluty. Personalizacja zawiadomień na zamówienie.   

Technika wykorzystywana w zaproszeniu nie jest w 100% dokładna, występują w niej niewielkie ubytki, nie jest to podstawą do reklamacji.

Pastel Power
8,50 zł
Personalizacja koperty
Kolor
Koperta na zamówienie
Zawiadomienia
4,40 zł
Personalizacja koperty
Personalizacja
Mapka
5,00 zł
Dodatkowa karta
2,00 zł
Ilość Rabat Oszczędzasz
50 3% Do 12,75 zł
80 6% Do 40,80 zł
120 10% Do 102,00 zł
Scroll